top of page

LR Beauty ElixirYENİ BİR GÜZELLİK DÖNEMİ BAŞLIYOR


Devrim niteliğindeki LR LIFETAKT 5'i 1 Arada Güzellik İksiri, 5 dileği aynı anda yerine getirir:

genç bir görünüm,

mükemmel bir cilt,

sıkı vücut,

canlı saçlar ve güçlü tırnaklar

Günde bir dozla, güzellik ve yaşlanmanın ana nedenlerine karşı önleyici koruma için - her yaşta tepeden tırnağa genç bir güzellik için vücutta benzersiz bir çift derin etkili süreç kompleksini aktive eder

Genç güzel? Tamamen katkısız mı? Her yaşta?

Doğal ve sağlıklı görünüm 1 numaralı güzellik için idealdir. Dengeli bir besin kaynağının gerekli olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, vücut yaşla birlikte bu maddeleri artık yeterli miktarlarda üretemediği ve kullanamadığı için, etkili bir "güzellik diyeti" talebi buna bağlı olarak artmaktadır.


Bu beslenme ve kozmetik kombinasyonu genç yaşta da gereklidir: Çünkü uygun besin kaynağı ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı koruma, kalıcı bir doğal güzellik sağlayacaktır.


Devrim niteliğindeki LR LIFETAKT 5'i 1 Arada Güzellik İksiri, günde1-5 günde tek doz ile genç güzelliği içeriden verecektir. Yenilikçi çift kompleks derinlemesine çalışır, bilimden ve doğadan güzellik için en önemli maddeleri içerir ve böylece güzellik için en büyük beş arzuyu benzersiz bir şekilde yerine getirir 1-5: genç görünüm, mükemmel cilt, sıkı vücut, canlı saçlar ve güçlü tırnaklar .


Yolda bir atış olarak günlük bir "güzellik" dozu sadece etkili değil, aynı zamanda sağlıklı ve doğaldır. Taze meyve aromalı iksir, tatlandırıcılar, yapay renkler, laktoz ve glüten olmadan doğanın gücünü kullanır.


Pazarda benzersiz: çift kompleks


KOMPLEKS Aktif

Aktif kompleks güzellik için süreçleri harekete geçirir ve yaşlanma belirtileriyle savaşır. Güzellik için en iyi bilinen ve en önemli bileşenleri en yüksek konsantrasyonda birleştirir:


2.5 g Kolajen Peptidi

50 mg Hyaluronik asit

Değerli Bakır

Etkili çinko

Yüksek konsantrasyonda 9 vitamin: Günlük dozda %100 E vitamini, tiamin, riboflavin, niasin, B6 vitamini, biotin, B12 vitamini, C vitamini ve günlük dozda %75 A vitamini

KOMPLEKS Önleyici

Önleyici kompleks, içeriden çevresel etkilerden korur ve yaşlanma belirtilerini geciktirir. Doğanın gücü sayesinde en önemli bileşenleri bir araya getirir:


%20 Aloe Vera Jeli

Kırmızı Ortakal Özü

Yaban Mersini Özü

Pembe Stonecrop Özü

Yeşil Çay Özü

Bilimsel Temelli Derinlemesine Eylem


KIRIŞIK KISITLAMALARIYLA GENÇ GÖRÜNÜM


C1 vitamini ve derin etkili kolajen peptitleri sayesinde kırışıklık azaltma

Etkili kolajen peptitleri sayesinde %15 daha elastik cilt

Aloe Vera jeli, kırmızı portakal özleri, pembe ve yeşil çay taşları, UV radyasyonu gibi cilt yaşlanmasının nedenlerine karşı koruma sağlar.TAHRİŞ BELİRTİ OLMAYAN TEMİZ, SAĞLIKLI CİLT


Yaban mersini özü ve E5 vitamini sayesinde dış ortam etkilerine karşı koruma

Temel eser element olarak A, E, tiamin, riboflavin, niasin, B6, biotin, B12, C ve çinko vitaminlerinin yüksek konsantrasyonları ile geliştirilmiş cilt fonksiyonu ve pigmentasyon1GÜÇLÜ VÜCUT VE DAHA AZ SELÜLİT


Kollajen peptitlerin cilt direncini arttırdığı ve selüliti azalttığı gösterilmiştir

Copper2 ve Aloe Vera jeli bağ dokusunu güçlendirir

CANLI, PARLAK SAÇ

Biotin saçı güçlendirir ve büyümesini içeriden destekler

Bakır, normal saç pigmentasyonunu sağlar ve parlaklık verir

GÜÇLÜ, SAĞLIKLI ÇİVİLER

Kollajen peptitlerin tırnak büyümesini hızlandırdığı gösterilmiştir. Tırnak hasarı %42'ye kadar azalır

Çinko tırnakları güçlendirir


Hedef kitle

Her yaştan kadın: Çevreye bağlı cilt hasarını azaltmak ve yaşlanmanın etkilerini önlemek isteyen genç kadınlar, ayrıca yaşlanmanın ilk belirtileriyle karşı karşıya olan kadınlar. Kısacası doğal ve sağlıklı görünümüne özen gösteren her kadın.


Önerilen doz: Günde 1 ampul içilir. Kullanmadan önce çalkala.


댓글


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page